Truck Doprava zadarmo pre objednávky nad 49 €

Samolepiace obrazy z fotky na stenu


Najkrajšie spomienky

Potešte seba alebo svojich blízkych najkrajšími spomienkami. Vaše fotografie s neopakovateľnými momentami vám vytlačíme na obraz s umeleckým plátnom. Obrazy majú praktický rozmer od 20 do 30 cm, zmestia sa tak aj do najmenšieho interiéru.


Kvalitné a praktické prevedenie

Vďaka svojím rozmerom sú naše obrazy ideálne aj ako kompozícia viacerých záberov. Vytvorte si foto príbeh vašich najkrajších momentov. Vyskladajte si počet a rozloženie obrazov tak, ako sa vám na stenu hodí.


Jednoducho a rýchlo navrhnete

Obraz si navrhnete jednoducho a rýchlo v našej online aplikácii tu. Stačí zvoliť požadovaný rozmer a nahrať jednu alebo viacero fotografií, ktoré si následne môžete orezať podľa svojich predstáv. Vytvoriť môžete ľubovoľný počet obrazov a to aj s rozdielnymi fotografiami. Každý nový obraz pridáte tlačítkom “+”.

Jednoducho a rýchlo nalepíte

Rovnako jednoducho váš hotový obraz aj zavesíte. Vďaka špeciálnej samolepiacej fólii obraz upevníte na ľubovoľný povrch bez potreby vŕtania alebo klincovania. Vhodný je čistý a suchý stenový povrch, príp. rovné drevené, plastové alebo sklenené materiály.

Po odstránení krycej vrstvy samolepiacej fólie môžete obraz nalepiť priamo na stenu na zvolenom mieste, stačí stredne silno pritlačiť o podklad. Špeciálna samolepiaca fólia nezanecháva žiadne stopy a v prípade opatrnej demontáže je ju možné opätovne použiť. Výsledok je však závislý aj od kvality vášho podkladového materiálu a náteru. Podklad musí byť čistý a suchý!

 

 

 

Ako na to?

  1. Online editor nájdete TU
  2. Zvoľte si vybraný rozmer obrazu
  3. Stlačte „VYTVORIŤ“
  4. Nahrajte vaše fotografie a upravte ich priamo v online aplikácii
  5. Pre pridanie ďalšieho obrazu rovnakého rozmeru, stlačte tlačítko “+"
  6. Postupujte podľa pokynov ďalej pre dokončenie a odoslanie objednávky
  7. Po úspešnom odoslaní vám príde potvrdzujúci email s číslom vašej objednávky
  8. Už o pár dní budete mať doma nalepovací obraz s vašou krásnou spomienkou :) 

V cene je zahrnuté

 

V cene nie je zahrnuté