Truck Doprava zadarmo pre objednávky nad 49 €

Fotoknihy Lay-Flat

POZOR ZMENA ADRESY! Od pondelka 22. februára 2021 je osobný odber možný len na novej adrese: City Park Ružinov, Plynárenská 3B, Bratislava (prízemie, stredná veža).

Fotokniha - štvorec


 

Prémiová fotokniha v plochej väzbe umožňuje vkladanie fotografií na celú dvojstranu. Vďaka plochej väzbe si budete prezerať vaše fotografie bez rušivého ohybu v strede fotoknihy.

 

VYTVORTE SI VLASTNÚ FOTOKNIHU

Z fotografií vo vašom foťáku, počítači alebo mobile vytvoríte v našom editore ľahko a rýchlo krásnu spomienkovú fotoknihu, ktorá poteší Vás alebo vašich blízkych.V editore si môžete nahrať rôzny počet fotografií a rozdeliť si ich na stránke presne, ako potrebujete. Pridávať môžete aj vlastné texty a popisky k fotografiám. Počet stránok fotoknihy si môžete postupne pridať podľa potreby.
 

PLOCHÁ VÄZBA - LAYFLAT


Obálka fotoknihy je vyrobená z 3 vzájomne lepených vrstiev (1100g). Strednú vrstvu obálky tvorí extra silný kartón. Vnútorné listy fotoknihy sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového fotopapieru s hrúbkou až 700g.

 

PLOCHÉ DVOJSTRANY


Vďaka lay-flat väzbe sa kniha otvára úplne na plocho. Vaše fotografie si tak môžete prezerať bez rušivého ohybu v strede fotoknihy.

 

VOLITEĽNÝ POČET STRÁN (10 až 88 str.)

Zvoľte si veľkosť knihy podľa počtu vašich fotografií. Môžete si vytvoriť tenkú knižku napr. z víkendového výletu (už od 6 fotografií) alebo hrubú knihu plnú vašich dlhoročných spomienok (až 480 fotografií).
Fotokniha - štvorec

 

POZRITE SI VIDEO O TOMTO PRODUKTE: